Bänner

Meil on külalisi:

Saidil on 59 külalist 
04
Jan
PDF Prindi Saada link

Õppekäik koolieelikute ja Neeme Kooli esimese klassiga Eesti Pandipakendisse

 

Rohelise Kooli programmi ilmestamiseks :

11.jaanuaril, kell 8:45 sõidame meie maja koolieelikute ja kooli esimese klassiga Eesti Pandipakendisse (Visase 18). Olime mitmeid kuid ootel ja nüüd avanes meie jaoks vaba aeg.

 

Programm hõlmab endas pandipakendite taaskasutamise teemalist keskkonnatundi ja ekskursiooni Eestis ainulaadsesse pakendite käitluskeskusesse aadressil Visase 18, Tallinn.

Meile tutvustatakse pandisüsteemi ja selgitatakse lähemalt plast-, klaaspudeli ja plekkpurgi taaskasutamise ahelat. Märksõnadeks on avatud arutelu, illustreerivad videolõigud, lühiviktoriin, meened ja võimalus katsuda ise plastpudelist valmistatud fliisi või graanuleid.

Eesmärk: Õpilased / lasteaialapsed ja õpetaja saavad aru mõistest pandipakend ja tunnevad pandimärke. Teavad, kuidas taaskasutatakse Eestis taaraautomaati viidud pandipakendeid ja mida nendest uuesti tehakse. Tähtsustavad senisest enam pakendite taaskasutamist ja oskavad seda seostada kekkonnahoiu ja oma isikliku heaoluga.

Programm toetab riiklike õppekavade rakendamist ja seda saab otseselt siduda läbiva teemaga "Keskkond ja jätkusuutlik areng".

 

Hommikusööki saame sel päeval varem, kell 8:15-8:30. Kahe rühma koolieelikud söövad koos hommikusöögi saalis. Palun olge kindlasti õigel ajal lasteaias.

 

Toredate elamusteni!

Pille