Bänner

Meil on külalisi:

Saidil on 49 külalist 
10
Dec
PDF Prindi Saada link

Selle ja järgmise õppeaasta koolieelikutega loomaaeda


5.dets.kell 10.00 on Neeme Mudila koolieelikutel võimalus saada osa Tallinna Loomaaia poolt pakutavast programmist "Kellega kohtub jääkaru?", mis keskendub Arktikale ja tundraaladele ning seal elavatele peamistele loomaliikidele. Saame vastuseid küsimustele, kust jääkaru süüa saab ja kelle udusuled on kõige soojemad, kas hülgel vees külm ei ole ning kes on kiirem ujuja.

Sellel toredal retkel külastatakse polaariumi ja kullimäe ekspositsioone, uued teadmised kinnistatakse lustlike õppemängudega. Õppetegevuses kasutatakse avastusõppe meetodeid.

Programm on kokku pandud lähtudes koolieelse lasteasutuse riiklikust õppekavast- õppevaldkond: "Mina ja keskkond" Loomad: erinevad elupaigad ja eluviisid, välimus, kasv, areng.

Kestus 1-1,5 h, hind 50 eurot, mille jagame 11-ga. Lapse pealt 4.55.- (Selle aasta koolieelikuid 7 , järgmise õppeaasta omi 4)Transport lasteaia eelarvest.

Välja sõidame 8.45. lasteaiast. Selleks ajaks peame olema hommikusöögi söönud ja juba ka riides. Palume õigeaegselt kohal olla!